fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia wraca do Warszawy

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorek dobiegło końca zgrupowanie Legii w Turcji. Zespół Kosty Runjaicia przez 14 dni trenował w Belek i rozegrał trzy spotkania sparingowe. Legioniści wygrali dwa z nich - 1-0 z Ordabasami Szymkent i 3-1 z Dynamem Kijów i zremisowali jedno - 1-1 z Rapidem Wiedeń.Czwarty zaplanowany mecz z Buducnostią Podgorica, który miał zostać rozegrany tego samego dnia co z Dynamem, został odwołany ze względu na zbyt małą liczbę zawodników zdolnych do rozegrania pełnych 90 minut tego dnia. Doszły do tego urazy drobne urazy (Urbański, Dias) i przeciążenia obozowe. Największy brak był jednak w środku pola, ponieważ na początku zgrupowania z powodu kontuzji wypadł Jurgen Celhaka, a Bartosz Kapustka nie jest jeszcze gotowy na 90 minut gry w każdym meczu.

Dziękujemy za śledzenie naszych codziennych relacji z Belek!

Legioniści wylądują na lotnisku Chopina ok godziny 17 i otrzymają jeden dzień wolnego. W piątek o godz. 14 w ośrodku treningowym w Legia Warszawa zagra w LTC sparing ze Stalą Rzeszów. Sobotę i niedzielę będą mieli wolne.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.