Legia Warszawa - Stal Ostrów Wielkopolski - fot. Maciek Gronau / Legionisci.com
REKLAMA

Skrót meczu ze Stalą

Fumen, źródło: Polsat Sport / Orlen Basket Liga

Koszykarze Legii przegrali 88-96 ze Stalą Ostrów Wielkopolski. Do przerwy to goście schodzili z pięciopunktową przewagą, żeby w kolejnej odsłonie powiększyć przewagę dzięki trafieniom duetu Arunas Mikalauskas - Laurynas Beliauskas. Ostatecznie ekipa Andrzeja Urbana kontrolowała przebieg spotkania do jego końca. Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu.

Skrót meczu Legia Warszawa - Stal Ostrów Wlkp.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.