Christian Vital - fot. Bodziach / Legionisci.com.
REKLAMA

Ligowy rekord punktowy Vitala

Fumen, źródło: Legionisci.com

Mecz ze Stalą Ostrów Wielkopolski był popisem jednego aktora w koszulce Legii. Christian Vital zdobył 43 punkty i obecnie jest to najlepsze osiągnięcie ligowe obecnych rozgrywek. Dotychczas po 40 punktów rzucili Tyler Cheese (Sokół Łańcut) oraz Joshua Price (GTK Gliwice).

Zawodnik Legii potrzebował niespełna 32 minuty, żeby trafić 14/23 rzutów z gry, z czego 6 na 11 prób było za 3 pkt. Jednocześnie nie pomylił się ani razu na linii rzutów osobistych wykorzystując wszystkie 9 prób. Do swego dorobku dołożył 4 asysty, 2 przechwyty oraz jedną zbiórkę.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.