fot. Adam Dachowski
REKLAMA

Norweska policja zakazuje kwaterowania Polaków w Molde. Klub nie wpuści na trybuny

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Właściciele hoteli i pensjonatów w Molde w ostatnich dniach zaczęli odwoływać noclegi, których dokonali kibice Legii. A wszystko za sprawą policji, która zakazała kwaterowania osób z polskim obywatelstwem w tygodniu, w którym odbędzie się pierwszy mecz 1/16 finału Ligi Konferencji Europy pomiędzy Molde FK i Legią Warszawa.Fani Legii zostali ukarani zakazem wyjazdowym na pięć meczów europejskich pucharów za spotkanie z Aston Villą w Birmingham, gdzie nie zostali wpuszczeni na Villa Park. Kilkudziesięciu kibiców zatrzymanych po meczu w Birmingham zostało postawionych na początku stycznia przed sądem w Wielkiej Brytanii i większość spraw umorzono.

Teraz norweska policja w obawie przed przyjazdem kibiców z Łazienkowskiej zaczęła nękać hotelarzy z Molde i nakazywać im anulowanie rezerwacji dokonanych przez Polaków. Ponadto klub Molde FK robi wszystko, by żaden Polak nie mógł obejrzeć meczu z trybun. Kibice będą musieli przy wejściu okazać dokument tożsamości.

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa wyeliminuje Molde FK?
SUMA GŁOSÓW: 13511
START: 18.12.2023 / KONIEC: 22.02.2024"Musimy wprowadzić szereg ograniczeń w sprzedaży biletów, abyśmy mogli w miarę możliwości uniknąć kupowania przez kibiców Legii biletów, gdy rozpocznie się otwarta sprzedaż. Kibice Legii, którzy zakupią bilety, nie zostaną wpuszczeni, nawet jeśli posiadają ważny bilet. Na trybuny nie wolno wnosić barw Legii. Osoby posiadające takie przedmioty zostaną wydalone. Pieniądze za bilety nie będą zwracane" - poinformowało Molde FK.

Mecz w Molde FK - Legia Warszawa rozegrany zostanie w czwartek, 15 lutego o godz. 18:45.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.