fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

91 zdjęć

Fotoreportaż ze Stadionu Śląskiego

Woytek, źródło: Legionisci.com

4,5 tysiąca kibiców Legii wspieranych licznie przez Zagłębie Sosnowiec dopingowało swoją drużynę podczas pierwszego meczu w rundzie wiosennej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Chorzowa:

Fotoreportaż z meczu - 91 zdjęć Mishki i WoytkaREKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Kaspi - 11.02.2024 / 14:56, *.plus.pl

Do realista...nie wiem do czego miał być twój wpis...Jak byś cokolwiek kumał to byś wiedział że samej Legii chętnych było koło 8tyś a że to na terenie naszej zgody więc dostali pokaźną pulę. Co tym dziwnego?
Co chciałeś tym postem osiągnąć powiedzieć że nie wypełnilibyśmy tego stadionu?

odpowiedz
Wyrwikufel - 10.02.2024 / 20:11, *..

Kuma ktoś o co chodziło ruchowi w tych transach “Legia e-konfidenci” i “Lech Poznań całą Polskę wyjaśniacie, z konfidentami się bujacie” ?

odpowiedz
realista - 10.02.2024 / 11:43, *.t-mobile.pl

raczej 3000 kibiców Legii wspieranych licznie przez Zagłębie Sosnowiec

odpowiedz
Lfan - 12.02.2024 / 16:28, *.aster.pl

@realista: O braciach trzeba pamiętać, a dobre relacje dbać. Mogłaby być sama Legia, ale co wtedy pomyślałoby sobie Zagłębie i inne zgody? Albo czy nie byłoby ci głupio, że nie ma z nami zgód?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.