fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

NS: Zaczynamy z wysokiego Ceee!

Redakcja

W piątek blisko 5 tysięcy kibiców wyruszy na południe Polski, by wspierać swoją drużynę w pierwszym wiosennym ligowym meczu. Mecz z Ruchem Chorzów odbędzie się na Stadionie Śląskim, który może pomieścić ponad 50 tys. widzów, ale na stadionie spodziewanych jest ok 40 tys. osób. Zainteresowanie biletami wśród legionistów było ogromne (ok. 8 tys. kibiców) i znacznie przekraczało przyznaną przez organizatora pulę. Nieznani Sprawcy opublikowali przedmeczowy apel, który prezentujemy poniżej:"Zaczynamy. Ale nie tak, że zaczynamy i tyle. Nie tym razem. Zaczynamy, ale naprawdę z wysokiego Ceeeee. Wjeżdżamy w to jak Wasz szwagier spod Szepietowa, który kupił kombajn za dwa miliony i kieruje nim w futrze starej i w okularach przeciwsłonecznych córki, a owiewki pomalował na złoto.

Przed nami wyjazd do Chorzowa. Na sektorze gości będzie nas prawie 5000. Jeśli myślcie, że to dużo - to niby tak, ale serio chętnych było parę tysięcy więcej. Nie piszemy tego aby budować narrację, że „O Jezu, by nas tam pojechało miliard, ale nie dali tyle biletów.”

Chcemy Was uświadomić po raz kolejny, że będziecie reprezentować całą Legię. To znaczy naprawdę bardzo dużo. Że wielu zrobiłoby naprawdę bardzo dużo, żeby też tam być.

Mamy pokazać tam, czym jest Legia Warszawa, wykorzystać w pełni nasz mega potencjał i zrobić tam to, co umiemy najlepiej. Mamy tam bez odrobiny przesady napisać historię, którą będziemy wspominać na zawsze.

Będziemy tego dnia mogli liczyć na bardzo solidne wsparcie Zagłębia. Bracia, liczymy na Was i Wasze zaangażowanie w doping.

Pamiętajcie, że jedziemy na mecz i mamy godnie reprezentować nasz klub.
W drodze do Chorzowa panuje absolutny zakaz picia. Ruszamy po swoje i jedziemy wiecie z kim!"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.