fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Ladies

W niedzielę I-ligowy debiut Legionistek

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy weekend swoje premierowe spotkanie w rozgrywkach kobiecej I ligi rozegra zespół Legionistki sp. z o.o., który w Legia Training Center podejmować będzie Lecha/UAM Poznań. Legionistki wykupiły ostatni klub w tabeli I ligi - SWD Wodzisław Śląski, który po rundzie jesiennej ma na swoim koncie 0 punktów i traci aż 11 punktów do miejsca gwarantującego utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym. W ostatnim przedsezonowym sparingu Legionistki przegrały w Świętochłowicach z mistrzyniami Polski, GKS-em Katowice aż 0-11.

Legia nadal wystawiać będzie swoje zespoły również w rozgrywkach III ligi gr. I (3. miejsce po rundzie jesiennej z siedmioma punktami straty do lidera, Diamentów Warszawa) oraz IV ligi (ósme miejsce w tabeli grupy mazowieckiej, z dziewięcioma punktami na koncie).

Spotkanie I ligi pomiędzy Legionistkami i Lechem/UAM Poznań rozegrane zostanie w niedzielę, 3 marca o godzinie 14:30 w LTC. Wstęp wolny.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.