Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Nie spełniliśmy oczekiwań kibiców

Mishka, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Legii): W skrócie - w tym momencie chodzi tylko o wynik. Nie osiągnęliśmy wyniku, na jakim nam zależało, na jakim się skupialiśmy, czyli wygranej. Doping i wsparcie z trybun były naprawdę niesamowite. Dziękujemy za nie.Jestem rozczarowany wynikiem, byliśmy lepszym zespołem, ale jeśli się popełnia takie błędy, jakie my popełniliśmy, to nie wygra się żadnego meczu. To jest problem. Wiemy, że nie spełniliśmy w ostatnich tygodniach oczekiwań naszych kibiców. Musimy trenować, skupić się i zrobić to lepiej.

Musimy stawić czoła ciężkim wyzwaniom, jakie są przed nami. Czekają nas kolejne ważne mecze. Nie ma żadnych wymówek.

Problem ze stratą bramek nie wynika z ustawienia i formacji defensywy. Artur Jędrzejczyk nie mógł zagrać, nie dokończył treningu, poczuł się słabo, miał zawroty głowy. To chyba jeszcze efekt zderzenia w Kielcach. Radovan Pnkov nie mógł zagrać z powodu żółtych kartek. Marco Burch podjął dziś złą decyzję, przez co straciliśmy bramkę. Pogoń jest bardzo mocna w fazach przejściowych, osiągnęła przewagę. Problemem była indywidualna decyzja, ale to się zdarza.

Po szybkiej analizie meczu - mieliśmy też dobre momenty i okazje do strzelenia drugiego gola, ale mogliśmy to zrobić lepiej.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 69008
START: 20.06.2023 / KONIEC: 13.04.2024

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.