Jens Gustafsson - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Gustafsson: Jestem zadowolony z tego punktu

Mishka, źródło: Legionisci.com

Jens Gustafsson (trener Pogoni): Podsumowując - jestem bardzo zadowolony z tego jednego punktu. Szczególnie po tym ciężkim meczu, jaki mieliśmy w środku tygodnia w Poznaniu, gdzie rozegraliśmy 120 minut. Widać było, że nasi zawodnicy nadal byli zmęczeni, mieliśmy w trakcie meczu problemy, ale wszyscy byli jednością, byliśmy drużyną, razem radziliśmy sobie z tymi problemami.

To pokazało, jak silny jest duch drużyny w Pogoni. Wielokrotnie blokowaliśmy strzały, robiliśmy wślizgi, ofiarnie broniliśmy się do samego końca. Robiliśmy wszystko, żeby bronić naszej bramki. Jestem zadowolony z tego, jak graliśmy i z tego punktu. Bardzo ciężko na niego pracowaliśmy.Danijel Loncar nadal jest w szpitalu. Pierwszy sygnał jest taki, że wszystko z nim w porządku, ale zostanie na noc w szpitalu i jutro wróci do Szczecina.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.