fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Strzelectwo

Brąz Klepacz na ME w Gyor

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Katarzyna Klepacz z Legii została brązową medalistką Mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym, w konkurencji pistolet pneumatyczny drużynowo (wraz z Natalią Król i Katarzyną Breś). Podczas zawodów rozgrywanych w węgierskim Gyor, Polkom zabrakło dwóch punktów do srebra. Zwyciężyły Węgierki. Legionistka w poszczególnych seriach zdobywała: 96, 95, 93, 94, 94 i 88 pkt. W konkursie indywidualnym, Klepacz zajęła miejsce 43.

Tomasz Bartnik w karabinie pneumatycznym zajął miejsce 38. z wynikiem 626.4 pkt. W drużynie (wraz z Maciejem Kowalewiczem i Michałem Chojnowskim), Polacy w karabinie pneumatycznym zajęli 10. miejsce, ale wystrzelali nowy rekord Polski konkurencji karabin pneumatyczny wynoszący 1879,9 pkt. W pistolecie pneumatycznym Mix, Katarzyna Klepacz wraz z Oskarem Miliwkiem zajęli 17. miejsce.REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.