fot. Maciek Gronau
REKLAMA

Futsal

W sobotę mecz futsalistów z zespołem z Leszna

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Futsaliści Legii w ostatnim czasie nie rozpieszczają kibiców - w tym roku legioniści punktują nadspodziewanie słabo, przez co spadli na 9. miejsce w ligowej tabeli. By awansować do fazy play-off, legioniści muszą zacząć wygrywać mecze. Najbliższa ku temu okazja w najbliższą sobotę, kiedy nasz zespół podejmować będzie przed własną publicznością Futsal Leszno.Rywale zajmują miejsce 4. w tabeli i z pewnością będą faworytem spotkania - ekipa z Wielkopolski ma spore szanse na utrzymanie pozycji dającej przewagę parkietu w pierwszej rundzie play-off. Legioniści w pierwszym spotkaniu wygrali w listopadzie w Lesznie 4-3. Z kolei w ostatniej kolejce warszawiacy, grający bardzo wąskim składem, przegrali z Piastem w Gliwicach aż 1-9. Do końca sezonu zasadniczego pozostało 5 kolejek. Jeśli Legia chce awansować do fazy play-off, w sobotę musi powalczyć o komplet punktów. Zachęcamy do licznego przybycia do hali OSiR Włochy i wspierania naszych futsalistów.

Dzieci w wieku 3-12 lat, jak również osoby niepełnosprawne, zapłacą za wstęp 16,60 złotych (wraz z opłatą serwisową), pozostali - 23,88 zł. Dzieci do lat 3 mają zapewniony bezpłatny wstęp, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Bilety kupować można TUTAJ.

Termin meczu: sobota, 16 marca 2024 roku, g. 16:00
Adres hali: Warszawa, ul. Gładka 18 (OSiR Włochy)
Ceny biletów: 16,60 zł (ulgowe) i 23,88 zł (normalne)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.