Filip Rejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

U-18: Cypr 0-0 Polska. Grało dwóch legionistów

Woytek, źródło: 90minut.pl

Reprezentacja Polski U-18 zremisowała 0-0 w meczu towarzyskim z reprezentacją Cypru. W biało-czerwonych barwach w drugiej połowie zagrało dwóch zawodników Legii Warszawa. Cyprian Pchełka wszedł na boisko w 46. minucie, a Filip Rejczyk grał od 60. minuty.

U:18 Cypr 0-0 Polska

Polska: (skład wyjściowy) 1. Axel Holewiński - 2. Dominik Szala, 3. Karol Kalata, 4. Igor Orlikowski, 5. Maksymilian Sznaucner, 6. Patryk Olejnik, 9. Patryk Paryzek, 11. Daniel Baran, 13. Jan Dorożko, 14. Mateusz Skoczylas, 18. Szymon Łyczko.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
OLaf - 25.03.2024 / 08:02, *.orange.pl

Takie są efekty prezesury Zbigniewa Bońka niestety z nasz piłką będzie tylko gorzej i niedługo dołączymy do poziomu właśnie takich Cyprów, czy Malty...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.