fot. Legionisci.com
REKLAMA

Skrót meczu z Bilbao Basket

Redakcja, źródło: TVP Sport

Koszykarze Legii przegrali 53-81 z Bilbao Basket i odpadli z rozgrywek FIBA Europe Cup. Warszawski zespół jechał do Hiszpanii z zaliczką 19 punktów. Jednak gospodarze pokazali szybko, że interesuje ich tylko awans do półfinału. Kontrolując przebieg spotkania zdołali odrobić straty i cieszyć się z wejścia do najlepszej czwórki drużyn. Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu.

Skrót meczu Bilbao - Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.