fot. Joanna Bydler
REKLAMA

Rugby

Rugbiści rozpoczynają rundę wiosenną

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Rugbiści Legii Warszawa w najbliższą sobotę rozpoczną rozgrywki I ligi w rundzie wiosennej sezonu 2023/24, od domowego meczu z Rugby Wrocław. Początek spotkania o 17:00 przy ul. Obrońców Tobruku 11 na Bemowie. Zapraszamy do wspierania naszej drużyny!

Po rundzie jesiennej Legia zajmuje 3. miejsce w tabeli z bilansem 4 wygranych i 3 porażek. Rugby Wrocław plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli z zaledwie dwoma punktami na koncie.

Termin meczu: sobota, 23 marca 2024 roku, g. 17:00
Adres: Warszawa, ul. Obrońców Tobruku 11


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Yaro - 20.03.2024 / 09:14, *.orange.pl

Będziemy - Magiczna.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.