fot. Bartosz Piątkowski
REKLAMA

Rugby kobiet

Rugbistki Legii w sobotę rozpoczynają rundę wiosenną

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę w Mińsku Mazowieckim rugbistki Legii Warszawa rozpoczną rundę wiosenną sezonu 2023/24. Zawody rozegrane zostaną na boisku przy ulicy Budowlanej 2a, wstęp wolny. Nasz zespół o 13:20 i 14:00 rozegra mecze grupowe, a następnie walczyć będzie o jak najlepsze miejsce.

Po czterech turniejach obecnego sezonu legionistki mają 112 punktów na swoim koncie i tracą 8 pkt. do prowadzących Biało-Zielonych Ladies Gdańsk.

Terminy meczów legionistek:
13:20 Legia Warszawa - Mazovia Mińsk Maz.
14:00 Legia Warszawa - RC Arka Gdynia

15:00 Półfinał I
15:20 Półfinał II

15:40 Mecz o 5. miejsce
16:00 Mecz o 3. miejsce
16:20 Finał


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.