fot. Maciek Gronau
REKLAMA

Futsal

W sobotę mecz futsalistów z FC Toruń

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Futsaliści Legii w najbliższą sobotę podejmować będą na własnym parkiecie zespół FC Toruń i będzie to niezwykle istotne spotkanie w kontekście walki o play-offy. Legioniści po ostatniej wygranej z ekipą z Leszna, wrócili na ósme miejsce w tabeli, premiowane grą w play-off. Początek meczu z FC Toruń o godzinie 16:00 w hali przy ulicy Gładkiej 18.

Torunianie zajmują 13. miejsce w ligowej tabeli z bilansem 7 wygranych, 2 remisów i 17 porażek. Legia będzie faworytem spotkania i mamy nadzieję, udowodni to na parkiecie.

Dzieci w wieku 3-12 lat, jak również osoby niepełnosprawne, zapłacą za wstęp 16,60 złotych (wraz z opłatą serwisową), pozostali - 23,88 zł. Dzieci do lat 3 mają zapewniony bezpłatny wstęp, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Bilety kupować można TUTAJ. Zapraszamy!

Termin meczu: sobota, 23 marca 2024 roku, g.16:00
Adres hali: Warszawa, ul. Gładka 18 (OSiR Włochy)
Ceny biletów: 16,60 zł (ulgowe) i 23,88 zł (normalne)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Franio - 21.03.2024 / 16:06, *.tpnet.pl

Czy futsalisci tez sa na kontraktach. Ile zarabisja?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.