REKLAMA

Piłka nożna kobiet

I liga: Legionistki Warszawa 3-1 Skra Częstochowa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

I-ligowy zespół Legionistek wygrał pierwsze spotkanie w obecnym sezonie. Legionistki pokonały w LTC Skrę Częstochowa 3-1 (1-1). Pierwszego gola dla naszej drużyny zdobyła Amelia Przybylska w 15. minucie. Rywalki wyrównały w 32. minucie. Po przerwie dwie bramki dla Legii zdobyła Martyna Sobczyńska - w 55 i 64. minucie. Tym samym Legionistki zdobyły pierwsze w tym sezonie punkty.
Do miejsca dającego utrzymanie zespół traci 8 punktów. 23 marca Legionistki czeka wyjazdowe spotkanie z Polonią Środa Wielkopolska.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
(L) - 19.03.2024 / 16:07, *.tpnet.pl

Źenada... jak można było kupić licencje . wstyd

odpowiedz
Łał , ładnie . - 17.03.2024 / 23:38, *.centertel.pl

No i proszę , pierwsza liga nie taka straszna jak niektórzy sceptycy mówili . Psychologicznie jest to ważna wygrana , trzy punkty dające nadzieję na walkę o utrzymanie . Brawo brawo .

odpowiedz
Po(L)di - 17.03.2024 / 22:31, *.t-mobile.pl

Brawo dziewczyny ,dacie radę.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.