2023-05-22 | Rafał Marcinek - fot.
REKLAMA

Boks

Brąz Marcinka w Wilnie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięściarz Klubu Bokserskiego Legia, Rafał Marcinek zdobył brązowy medal na międzynarodowym turnieju im. Danasa Pozniakasa w Wilnie. W kat. -75kg legionista po wygranej z Ukraińcem Danylo Suprovychem, w półfinałowym pojedynku przegrał z Ukraińcem, Artemem Vasilenko. Drugi ze startujących legionistów - Maciej Marchel w kat. -63,5 kg został sklasyfikowany na miejscach 5-8.

Turniej na Litwie był formą przygotowań do Mistrzostw Europy Juniorów, które w dniach 4-14 kwietnia odbędą się w chorwackim Porecu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.