Marcel Ponitka - fot. Bodziach
REKLAMA

Ponitka: Cały czas graliśmy swoje

Mikołaj Ciura, Hugollek, źródło: Legionisci.com

- W pierwszej połowie dominowaliśmy rywala, w drugiej części daliśmy mu do siebie doskoczyć. Na szczęście dociągnęliśmy mecz do końca i mamy wygraną - powiedział po zwycięstwie z MKS-em Dąbrową Górniczą Marcel Ponitka.

- Czy baliśmy się, że ten mecz nie skończy się po naszej myśli? Cały czas graliśmy swoje, w pewnym momencie udało nam się przełamać rywala i dowieźć wynik do końca. Nie wydaje mi się więc, żebyśmy o czymś takim myśleli.

- Na zbliżające się święta Wielkanocne chciałbym życzyć wszystkim związanym z koszykarską Legią wszystkiego czego sobie zażyczą.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.