Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Skrót meczu z MKS Dąbrowa Górnicza

Fume, źródło: Polsat Sport

Koszykarze Legii wygrali 93-86 z MKS Dąbrowa Górnicza w ramach 25. kolejki Orlen Basket Ligi. Gospodarze od początku narzucili ton rywalizacji i do przerwy schodzili przy 19 punktowej przewadze. Choć goście nie dawali za wygraną sukcesywnie zmniejszając straty, to ostatecznie warszawska publiczność mogła cieszyć się z wygranej. Wyróżniającą się postacią był Christian Vital, który zdobył 23 pkt. Zapraszamy do obejrzenia skrót meczu.
Skrót meczu Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.