REKLAMA

Kup koszulki i bluzy rugbistek Legii i wesprzyj sekcję

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kobieca sekcja rugby Legii Warszawa zachęca kibiców do zakupu koszulek meczowych oraz bluz, z których cały zysk zostanie przeznaczony na działalność legijnej sekcji, która od kilku lat regularnie zdobywa medale mistrzostw Polski. W formie cegiełek sprzedawane są koszulki meczowe w kroju damskim i męskim, w trzech kolorach (czerwony, biały lub zielony), a cena to 149 złotych.

Ponadto do sprzedaży trafiły legijne, zielone bluzy (również w wersji damskiej i męskiej), których cena wynosi 199 złotych. Zamówienia można składać TUTAJ.

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Mordeczku - 28.03.2024 / 14:07, *.centertel.pl

A będzie szansa na zakup piłki do rugby oczywiście z herbem Legii ;-)
??

odpowiedz
fan - 27.03.2024 / 11:02, *.com.pl

jak to zamówić chodzi o koszulkę?

odpowiedz
fan - 28.03.2024 / 17:29, *.com.pl

tak chodzi ko koszulkę

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.