Paweł Wszołek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Górnikiem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Paweł Wszołek będzie pauzował w meczu 26. kolejki Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze z powodu czerwonej kartki, którą zobaczył w spotkaniu z Piastem Gliwice. Zagrożony jest Marco Burch, który zgromadził 3 żółte kartki oraz Artur Jędrzejczyk, który ma ich 7. Mecz Górnik - Legia odbędzie się 1 kwietnia o godzinie 20:00.



Żółte kartki legionistów:
10 - Josue
7 - Artur Jędrzejczyk
6 - Juergen Elitim
5 - Jurgen Çelhaka, Steve Kapuadi, Radovan Pankov, Yuri Ribeiro
4 - Blaz Kramer, Tomas Pekhart
3 - Marco Burch, Paweł Wszołek*
2 - Rafał Augustyniak
1 - Gil Dias, Marc Gual, Patryk Kun, Maciej Rosołek

* - pauza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
13 - 01.04.2024 / 19:06, *.129.90

Redakcjo!? Co jest? Pocisk za pocisk.

odpowiedz
MIESZKO PIERWSZY - 31.03.2024 / 16:28, *.t-mobile.pl

Nie wystawiać Jędrzejczyka! On coś zepsuje, miałem taki sen i był realistyczny!

odpowiedz
Jacek Rosa - 31.03.2024 / 15:13, *.vectranet.pl

ty patrz na siebie jakich wybierzesz skład swojej drużyny patałachu jeden zobaczymy dopiero jak zagrasz swój własny mecz życia a wtedy sam przekonasz jak przegrasz swoje gacie które masz na sobie a teraz możesz sobie mówić co chcesz nie dam się w kaszę dmuchać na te twoje gadanie ciekawe jaką dasz nazwę tej drużyny chyba to nazwa będzie ze stowarzyszenia zatrzymanych w rozwoju takich jak ty jesteś sam

odpowiedz
13 - 31.03.2024 / 10:48, *.226.208

Niech, Wszolek i Jędza... No Morishita na prawej, gooood. Jedza odpocznie, gooood. A Burch to kto to jest? Hahahaha. Czyli wesoły futbol RIBEIRO/ Kapaudi/ PANKOV. Kto do zmiany? Augustyniak, ELITIM, Morishita, Kun...
Josue Gual, I Drewniak w ataku...

odpowiedz
Stul pysk - 31.03.2024 / 12:57, *.t-mobile.pl

@13 : nie pij już.

odpowiedz
Ju(L)ius - 31.03.2024 / 19:15, *.t-mobile.pl

@Stul pysk: pić moze.... niech przestanie brać to co wciąga.......

odpowiedz