2024-03-25 | kick-boxing - fot. / Legionisci.com
REKLAMA

Kick-boxing

Medale legionistów na MP w low kick

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Piotrkowie Trybunalskim rozegrane zostały mistrzostwa Polski seniorów w kick-bokserskiej formule low kick. Złoty medal i tytuł mistrzyni Polski wywalczyła Aleksandra Niewiadomska, która triumfowała w kat. -65kg. Konrad Kamiński w kat. -67 kg zdobył brąz, po tym, jak przed ostatnią walką nie udało mu się spełnić wyniku dot. wagi. Brązowy medal wywalczyła również Martyna Gąsińska w kat. -52kg.
Filip Chomicz był piąty w kat. -75kg.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.