2024-03-26 | Wiktor Jaworski - fot. / Legionisci.com
REKLAMA

Boks

Wygrane legionistów w Fight Club Baltic Cup i mistrzostwach Mazowsza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Koszalinie odbył się mocno obsadzony, międzynarodowy turniej bokserski Fight Club Baltic Cup, w którym swoje walki wygrali zawodnicy KB Legia - Mateusz Grejber oraz Michał Bultyrowicz. W mistrzostwach Mazowsza kadetów, które odbyły się na Mokotowie, zwyciężył Wiktor Fokt, który w finale wygrał przez RSC w trzeciej rundzie. Ten wynik zapewnił mu kwalifikację do mistrzostw Polski kadetów.

Wiktor Jaworski przegrał nieznacznie finałową walkę 1:2, ale jego występ należy ocenić bardzo pozytywnie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.