REKLAMA

Zapasy

Cztery medale legionistów na mistrzostwach Mazowsza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Młodzi zawodnicy Legii Warszawa zdobyli cztery medale podczas drużynowych Mistrzostw Mazowsza w zapasach w stylu klasycznym. Złote medale w swoich kategoriach wagowych wywalczyli Kacper Rudnicki, Krystian Młynarski oraz Wojciech Jaroszewicz, srebrny medal - Małgosia Jaroszewicz. Trenerem legionistów jest Mariusz Stępień.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.