2024-03-28 | mini hokej - fot. / Legionisci.com
REKLAMA

Hokej

Legia druga w Rabbit Mini Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Najmłodsza drużyna hokejowej Legii w ostatni weekend wzięła udział w turnieju Rabbit Mini Cup, w którym rywalizowało łącznie 15 drużyn. Legioniści zajęli w zawodach miejsce drugie. W fazie finałowej nasz zespół przegrał z PCHL 0-9, a w spotkaniu decyzującym o drugiej lokacie, pokonali zespół z Bydgoszczy 8-6. Trenerem najmłodszych legionistów jest Robert Tchórzewski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.