fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Redakcja

Niech Święta Wielkanocne przyniosą Wam oraz Waszym rodzinom radość, spokój i nadzieję. Niech to będzie czas pełen pozytywnej energii, która napełni Was siłą do wspólnego kibicowania i przeżywania wspaniałych chwil podczas każdego meczu naszej ukochanej Legii. Wszystkim kibicom Legii Warszawa, piłkarzom i pracownikom klubu życzymy zdrowych i spokojnych Świąt. Wesołego Alle(L)uja!

Tradycyjnie na ręce grupy Old Fashion Man Club spłynęła świąteczna kartka ze Lwowa. Serdeczne życzenia od Pogoni Lwów dla wszystkich Kibiców Legii Warszawa. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Kartka świąteczna od Pogoni Lwów

"Jako OFMC, przy udziale wielu kibiców Legii, Pogoń Lwów wspieramy niemal od początku jej reaktywacji. W roku bieżącym przypada 120. rocznica założenia tego najstarszego, z obecnie funkcjonujących, polskiego piłkarskiego klubu. Niestety informacje jakie napływają do nas z naszego najpiękniejszego, kresowego grodu są doprawdy wysoce niepokojące.

Otóż planowana po wakacjach z okazji 120-lecia uroczysta gala w Pałacu Potockich w sercu Lwowa może być początkiem końca działalności tego zasłużonego w historii polskiego sportu klubu, albowiem funkcjonująca w warunkach wojny na Ukrainie, POGOŃ LWÓW, u progu swego jubileuszu stoi na skraju finansowego upadku.

Przypominamy, że w trakcie swej blisko piętnastoletniej działalności po reaktywacji Pogoń stała się ważnym ogniskiem skupiającym wokół siebie Polaków we Lwowie. Oprócz działalności stricte sportowej klub prowadzi także działalność edukacyjną, wychowawczą i kulturalną promując wartości patriotyczne i krzewienie pamięci historycznej wśród polskiej młodzieży. Ich, a właściwie naszym, celem jest wychowanie pokoleń młodych Polaków, którzy w przyszłości nie będą szukali szczęścia za granicą, tylko zostaną tam na miejscu, we Lwowie" - informują fani Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Olomanolo - 01.04.2024 / 17:07, *.play-internet.pl

Jak już jesteśmy przy Pogoni Lwów pytanie gdzie można kupić ich szalik ?

odpowiedz
Tylko Legia - 31.03.2024 / 22:51, *.orange.pl

Wszystkie najlepszego Wielka Rodzino Legi Warszawa!!

odpowiedz
MIESZKO PIERWSZY - 31.03.2024 / 15:32, *.t-mobile.pl

Miałem sen, że Jędrzejczyk coś strasznego odwali w meczu z Górnikiem. Wolałem nawet cienkiego Kapuadiego w tym meczu byle nie Jędza. ciekawe czy się sprawdzi.

odpowiedz
Ju(L)ius - 31.03.2024 / 19:19, *.t-mobile.pl

@MIESZKO PIERWSZY: wez chłopie wyluzuj..... przestań te bzdury wszędzie wypisywać.... a przewidzenie ze Jedza cos odwali w meczu to rzeczywiście wielka sztuka!!!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 31.03.2024 / 13:21, *.centertel.pl

Zdrowych,wesołych Świąt!Ps Tylko Mistrzostwo!

odpowiedz
Piter - 31.03.2024 / 12:43, *.centertel.pl

Najlepszego Legionistki i Legioniści. Oby po porażkach z Górnikiem, Jagiellonia i Rakowem, gdy już nie będzie nawet matematycznych szans na mistrzostwo, dla nas liczylo się tylko mistrzostwo !

odpowiedz
Dzień dobry - 31.03.2024 / 09:50, *.centertel.pl

i wzajemnie panie autorze tej strony.

odpowiedz
Brawo - 31.03.2024 / 09:37, *.lukman.pl

Zdrowych wesołych Świąt Wielkanocnych życzę Wszystkim,

odpowiedz
mexx - 30.03.2024 / 23:20, *.chello.pl

Dla Lwowa oddam wszystko, tylko powiedzcie co robić.

odpowiedz
13 - 31.03.2024 / 10:45, *.226.208

@mexx: Najpierw dużo trenuj i się dużo ucz. Najlepiej skończ jakieś studia i np 15 lat e specjalsach. Jak już będziesz pod 40 i te dwie rzeczy masz to dawaj znak, ja dam Ci robotę że zarobisz dużo siana. Jak już popracujesz 5 lat i będziesz miał siano, dawaj znak, pokaże Ci jak to potroić 5 razy. Jak już potroisz to 5 razy dawaj znak, jest nas już kilku. Razem założymy odpowiednie organizacje, o przejrzystym profilu. Bo oddać możesz wszystko... Pytanie jak ktoś to wykorzysta... SDla polskiego rządu dodrukować 40 mld to nie problem. Ale dać 2 mln zł na Pogoń już problem. Podsumowując. Jak chcesz coś zrobić naprawdę, to nie oszukuj się że dawanie jakiś groszy coś zmieni. Zmień siebie, głosuj na Konfederatów, bynajmniej ja to tak widzę.

odpowiedz