2024-04-01 | graffiti - fot. / Legionisci.com
REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: CWKS (348)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

UZL zdobią legijnymi barwami kolejne mury. W ostatnich dniach legioniści wykonali pracę "CWKS" na tle barw wraz z herbem naszego klubu. Grupa apeluje do wszystkich kibiców o pomoc w znajdowaniu legalnych ścian pod nowe prace.

"Wielka prośba do wszystkich, którym zależy na Legii i chcą, by była widoczna na mieście. Jest piękna pogoda, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Jesteście na spacerze, rowerze, rolkach? Widzicie jakąś fajną ściankę? Dajcie znać albo sami zapytajcie właścicieli o pozwolenie" - apelują UZL. Informacje możecie przesyłać do nich na priv na FB lub Instagramie.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
GOC (L) ŁAW - 03.04.2024 / 10:16, *.centertel.pl

Do redakcji -
Na Goclawiu są dostępne mury
Pozdrawiamn

odpowiedz
Dziękuję - 03.04.2024 / 00:49, *.centertel.pl

brawo Panowie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.