Josue, Juergen Elitim - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Josue i Elitim w jedenastce 26. kolejki Ekstraklasy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Po tym meczu dwóch legionistów znalazło się w jedenastce 26. kolejki Ekstraklasy. Wyróżnieni zostali Josue oraz Juergen Elitim. Doceniono także wypożyczonego z Legii do Radomiaka Gabriela Kobylaka.Jedenastka 26. kolejki Ekstraklasy:
Gabriel Kobylak (Radomiak) - Roman Jakuba (Puszcza), Bert Esselink (Stal), Adrian Dieguez (Jagiellonia) - Juergen Elitim (Legia), Josue (Legia), Fran Alvarez (Widzew), Nene (Jagiellonia), Kamil Grosicki (Pogoń) - Jesus Imaz (Jagiellonia), Erik Exposito (Śląsk)


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Juno - 04.04.2024 / 14:34, *.aster.pl

Brawo!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.