Christian Vital - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Vital w piątce tygodnia

Fumen, źródło: Legionisci.com

Christian Vital został wybrany do najlepszej piątki 26. tygodnia Orlen Basket Ligi. Zawodnik Legii pokazał się ze świetnej strony w wygranym meczu z GTK Gliwice. Podopieczny Marka Popiołka zdobył 36 punktów, zebrał 5 piłek oraz zaliczył 4 asysty i 2 przechwyty. Przebywając 32 minuty na parkiecie imponował skutecznością trafiając z gry 11 z 16 prób, z czego 5/5 za 3 pkt. Do tego był bezbłędny na linii rzutów osobistych wykorzystując wszystkie 9 rzutów.

Najlepsza piątka 26. tygodnia PLK
Kamil Łączyński (Anwil Włocławek), Christian Vital (Legia Warszawa), Liam O’Reilly (Start Lublin), Devon Daniels (Spójnia Stargard), Dusan Miletić (Śląsk Wrocław)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.