Kosta Runjaić i Jacek Zieliński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Runjaić: Decyzja klubu boli, ale muszę ją zaakceptować

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Muszę zaakceptować decyzję klubu, ale szczerze mówiąc oczywiście ona boli - mówi Kosta Runjaić, który we wtorek przestał być trenerem Legii Warszawa. Niemiecki szkoleniowiec przysłał pożegnalne słowa, które możecie przeczytać poniżej.

- Przejąłem Legię w bardzo trudnym momencie i wspólnie ze wszystkimi zaangażowanymi udało nam się ponownie ustabilizować klub na wysokim poziomie sportowym. Przeżyliśmy razem wiele wspaniałych meczów, zdobycie pucharu, ale także magiczne europejskie noce, podczas których odnieśliśmy epickie zwycięstwa nad Aston Villą, Austrią Wiedeń, Alkmaar i wieloma innymi.- Na naszym stadionie stawiało się najwięcej kibiców od bardzo długiego czasu, co pokazuje, że ludzie utożsamili się z naszym zespołem.

- Widzę siebie jako trenera, który buduje zespół na dłuższą metę, ale wiem też, że w profesjonalnej piłce nożnej czasami kładzie się nacisk na krótkoterminowy rozwój. Chciałbym podziękować wszystkim, z którymi spędziłem czas w Warszawie, mojemu wspaniałemu sztabowi trenerskiemu, zawodnikom, zarządowi, wszystkim pracownikom Legii, ale także wielu wspaniałym kibicom i warszawiakom, których spotykałem na co dzień.

- Życzę, aby w pozostałych meczach wszyscy znów naprawdę zjednoczyli się, aby osiągnąć maksymalny sukces Legii w tym sezonie – do dońca.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 69015
START: 20.06.2023 / KONIEC: 13.04.2024


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.