Kosta Runjaić i Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Josue pożegnał Runjaicia

Mishka, źródło: Legionisci.com

We wtorek z posadą pierwszego trenera Legii Warszawa pożegnał się Kosta Runjaić. Kapitan zespołu, Josue pożegnał szkoleniowca na Instagramie.- Dziękuję za twój charakter, twoją dobroć jako człowieka i lidera piłkarskiego zespołu. Czasami nie wszystko w piłce nożnej jest takie, jak się wydaje. Jesteś świetnym trenerem i z pewnością przyszłość będzie dla ciebie jasna i pełna wyzwań! Życzę ci najlepszego wczoraj, dzisiaj i zawsze - napisał Josue.

Wieczorem po medialnych publikacjach Portugalczyk dodał wpis na X:

- Każdy dziś mówi o Joue... może to z powodu wczorajszego zaćmienia słońca. Muszą być zdezorientowani... Prawda zawsze wychodzi na jaw. Dobranoc." - napisał kapitan.

Osobne podziękowania zamiesciła także żona Josue:

- Dziękuję ci bardzo za wspieranie i zrozumienie zawsze Josue, serce mojej córki jest złamane, ale taka jest piłka nożna i trener bardziej niż ktokolwiek inny wie, że takie rzeczy się zdarzają. Jak wielu innych trenerów, ty nigdy nie chowałeś się po porażce, nigdy nie kryłeś się za piłkarzami. Chciałam tylko powiedzieć przykro mi, ponieważ może ta sytuacja wynikła z twoich słów na temat Josue po zakończeniu ostatniego meczu. Ale przekonanie i prawda to coś, co niektórzy ludzie lubią ukrywać i wskazywać palcami! Zasługujesz na wszystkie sukcesy i pozostań wiernym swoim wartościom. Życzę wszystkiego najlepszego - dodała żona Josue.

fot. Instagram


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.