Patryk Kun - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kun: Jest rozczarowanie, bo mieliśmy dobry wynik

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com / Canal + Sport

- Jest rozczarowanie, bo mieliśmy dobry wynik. W drugiej połowie cofnęliśmy się i brakowało tego, by przesunąć grę na połowę rywala. Powinniśmy utrzymać piłkę, ale też przyatakować i poszukać drugiej bramki - powiedział po remisie z Rakowem Częstochowa wahadłowy Legii, Patryk Kun.- Raków miał przewagę, ale ich strzały były przeważnie z dystansu i dobrze je broniliśmy. W jednej sytuacji rozkojarzyliśmy się i Raków strzelił. W końcówce mogliśmy zrobić jeszcze coś więcej, ale się nie udało. Oba zespoły były dobrze przygotowane pod względem taktycznym, ciężko było coś wykreować i mecz kończy się remisem.

- Ten mecz był podobny do tego z Jagiellonią Białystok, szczególnie druga połowa. Tak się ułożyło, choć nie chcieliśmy, żeby to tak wyglądało. Chcieliśmy bardziej wypychać rywala, ale Raków dobrze omijał nasze wyskoki i nie łapaliśmy piłki.

- Nie prosiłem o zmianę, to była decyzja trenera. Nie możemy krytykować innego zawodnika. Jesteśmy drużyną, razem bronimy, remisujemy, wygrywamy i przegrywamy. Będzie czas na analizę tej sytuacji i zobaczymy, co mogliśmy zrobić w niej lepiej.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.