fot. Legionisci.com
REKLAMA

Jaka jedenastka na mecz z Rakowem?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Nowy trener, nowe ustawienie, nowe rozdanie? Po raz pierwszy na ławce trenerskiej Legii zasiądzie Goncalo Feio. Czy po czterech dniach treningów w wyjściowej jedenastce Legii nastąpią zmiany? Typujcie jedenastkę jaka w sobotę wybiegnie na boisko w Częstochowie. Zachęcamy do ustawiania własnych propozycji składów na mecz z Rakowem.

KURSY NA RAKÓW - LEGIA
FORTUNA:Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji 11.legionisci.com, która pozwala Wam na poustawianie składu w prosty sposób zgodnie z Waszymi preferencjami a następnie dzielenie się nim ze znajomymi lub innymi kibicami w ulubionych platformach społecznościowych oraz... poniżej w komentarzach!

Jak to działa? Wystarczy wejść na stronę 11.legionisci.com, a następnie wybrać jedno z preferowanych ustawień lub "ręcznie" poustawiać zawodników na boisku. Możesz także wybrać nazwisko zawodnika z listy, dodawać nowych lub podmieniać już dodanych. Po ustaleniu składu wystarczy jednym kliknięciem zapisać obraz PNG z Twoim ustawieniem i bez żadnych ograniczeń używać go w internecie. Po zapisaniu pojawi się link, który wystarczy skopiować i wkleić do komentarza pod jakimkolwiek newsem na legionisci.com - to automatycznie spowoduje wyświetlenie się grafiki.

Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze, a jej intuicyjny interfejs pozwala na szybkie i efektywne ustalenie składu. Co więcej, dzięki aplikacji 11.legionisci.com możesz być pewny, że Twoja jedenastka będzie dopasowana do najnowszych informacji na temat drużyny i sytuacji kadrowej, czy numerów z którymi występują gracze.

Zachęcamy Was do sprawdzenia 11.legionisci.com i informowania o niej znajomych!

WYNIKI SONDYCzy zatrudnienie Goncalo Feio na trenera Legii to dobra decyzja?
SUMA GŁOSÓW: 7419
START: 09.04.2024 / KONIEC: 15.04.2024


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.