fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Atrakcje przed meczem ze Śląskiem Wrocław

źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa przygotowała atrakcje dla kibiców przed niedzielnym meczem ze Śląskiem Wrocław. Od godz. 14:30 do 20:30 czynny będzie Legia Park. Z kolei około godziny 16:30 na Trybunie Wschodniej kibiców odwiedzi były piłkarz stołecznego zespołu, Thibault Moulin. Legia poinformowała, że wszystkie wejściówki na to spotkanie zostały wyprzedane.Wstęp na teren Legia Park jest bezpłatny, bez konieczności posiadania biletu na mecz. W programie wydarzenia pojawią się m.in.: koncert DJ-a na specjalnie przygotowanej scenie, leżaki do zrelaksowania się i złapania chwili oddechu, a także stoiska z piwem. Dodatkowo, najmłodsi kibice będą mieli do dyspozycji 60-metrowy Giga Tor przeszkód, a także inne Giga gry takie jak: Y-pong, Tor Tekli, Giga statki, Cornhole, Ringo, Kółko i krzyżyk, 4 w rzędzie, Wyścig, Slingshot, Ladder golf. W Legia Park dostępne będą także FoodTrucki. Między godziną 16:00 a 16:10 na scenie Legia Parku pojawi się były piłkarz Legii, Thibault Moulin.

Ok. godz. 16:30 zawodnik spotka się także z kibicami na Trybunie Wschodniej. Fani będą mogli zdobyć autograf piłkarza, zamienić z nimi kilka słów, a także zrobić pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie skończy się około 17:15. W tym samym czasie z dziećmi na Trybunie Rodzinnej spotka się Marco Burch.

Thibault Moulin do Legii Warszawa trafił w lipcu 2015 roku i był jej zawodnikiem przez półtora roku. W tym czasie zdobył dwa mistrzostwa Polski i jeden Puchar Polski. Występował z Legią w Lidze Mistrzów. Obecnie 34-letni Francuz jest piłkarzem Wieczystej Kraków.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.