fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

NS: Prosimy o większą uwagę!

Redakcja

- Aby oprawa wyszła tak jak trzeba, serdecznie prosimy Was o poświęcenie jej więcej uwagi niż zwykle. Słuchajcie informacji od osób odpowiedzialnych za oprawę. Słuchajcie informacji płynących z gniazda - apelują Nieznani Sprawcy przed meczem ze Śląskiem Wrocław. Poniżej komunikat ultrasów:


Drodzy Kibice!
Chcieliśmy się do Was zwrócić z bardzo istotną sprawą jeśli chodzi o jutrzejszy mecz.
Wpadł nam do głowy, pomysł który pewnie specjalnie Was nie zaskoczy, ale zaplanowaliśmy na jutro oprawę!
ALE UWAGA!
Aby oprawa wyszła tak jak trzeba, serdecznie prosimy Was o poświęcenie jej więcej uwagi niż zwykle. Słuchajcie informacji od osób odpowiedzialnych za oprawę. Słuchajcie informacji płynących z gniazda, jak Wasz wuj Zygmunt kiedy podawali wyniki losowania Lotto w Polsacie i po raz kolejny, od 27 lat okazywało się, że jedyne co trafił to golfem w słup bo nie zmienił opon. Zapoznajcie się z instrukcjami z atencją, jakby to był list na walentynki w gimnazjum od Kasi ze starszej klasy, która jest szefową drużyny czirliderek.
Zróbmy razem wszystko aby oprawa się udała, liczymy bardzo mocno na Was!

Jeśli chodzi o naszą ulubiona ligę piłki nożnej i panującą w niej od jakiegoś czas sytuacje to wydaje się, że oddaje ją w pełni znany cytat filmowy - „Wszystko się może zdarzyć, wielkie odkrycie. Jasne k..., że wszystko się może zdarzyć”. Tak to mniej więcej wygląda, wydaje się, że przejebaliśmy już wszystko co się dało i po chwili się okazuje, że może jednak zostały jakieś resztki nadziei. A wiadomo, jak jest z resztkami nadziei, połączonymi z bezwarunkową fanatyczną miłością.

Nie zatrzymujemy się. Robimy swoje.
Walczymy tak jak przystało na Legię Warszawa.
Do jutra!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.