HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 8 kwietnia 2016 r. godz. 21:45

Rugby: Nabór roczników 2001 i 2002

Woytek, źródło: Legionisci.com

Sekcja rugby zaprasza chłopców z roczników 2001 i 2002 na trening naborowy, który odbędzie się w czwartek 14 kwietnia o godzinie 18:00 na boisku przy Zespole Szkół Elektronicznych na ul. Gen. Zajączka 7. Trening poprowadzi niezwykle utalentowany i utytułowany trener Krzysztof Folc. Przypominamy, że w rugby nie liczy się wzrost czy waga, a o niedociągnięcia sprawnościowe i ich zniwelowanie zadbają trenerzy, liczy się tylko serducho do walki i chęć pracy nad sobą.

fot. Rugby Legia Warszawa

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!