HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - Czarni Pruszcz Gdański - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Warszawa - Czarni Pruszcz Gdański - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 18 czerwca 2016 r. godz. 18:35

Rugby: Czarni Pruszcz Gdański 118-0 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

Nie udało się rugbistom Legii udanie zakończyć sezonu w I lidze. W meczu o 3. miejsce ulegli na wyjeździe Czarnym Pruszcz Gdański aż 0-118. Po pierwszej połowie było 75-0 dla Czarnych. Pierwsze miejsce w sezonie zajęła drużyna Juvenii Kraków, która w finale pokonała Budowlanych Lublin. Legioniści skończyli zmagania na 4. miejscu, czyli takim samym jak po fazie zasadniczej. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Rugby.


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!