HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wtorek, 21 lutego 2017 r. godz. 14:19

Zgrupowanie kadetów w Miętnym

źródło: Legia Rugby

W pierwszym tygodniu ferii województwa mazowieckiego odbyło się zgrupowanie sportowe kadetów sekcji rugby Legii Warszawa w powiatowym ośrodku sportu w Miętnym. Udział w nim wzięło 25 zawodników, którzy pod opieką 3 trenerów: K. Folca, Z. Szczybelskiego i Ł. Miśkiewicza odbywali treningi pod kątem wytrzymałości ogólnej, techniki indywidualnej i zespołowej.

Podczas zgrupowania kadeci Legii dzielnie znosili trudy czterech treningów dziennie. Wielu z nich po raz pierwszy miało okazję przekonać się o sile własnego charakteru i wytrzymałości oraz poczuć radość z pasji do rugby. Podsumowaniem zgrupowania był mecz towarzyski z rówieśnikami z drużyny "Budowlani Lublin". Nadmienić trzeba, że drużyna z Lublina to brązowy medalista ostatnich mistrzostw Polski. Po tygodniu wyczerpujących treningów drużyna Legii nieznacznie uległa różnicą dwóch przyłożeń.

przeczytaj więcej o: , , , ,

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!