HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - Rugby Białystok - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Legia Warszawa - Rugby Białystok - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Niedziela, 30 kwietnia 2017 r. godz. 15:38

Rugby: Legia Warszawa 49-14 Rugby Białystok

Kamil Marciniak, źródło: Legionisci.com

W meczu 3. kolejki II ligi rugbiści Legii Warszawa wygrali z Rugby Białystok 49-14. W spotkaniu rozegranym na boisku Skry do przerwy legioniści prowadzili 15-9. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Rugby.
Fotoreportaż z meczu - 44 zdjęcia Kamila Marciniaka


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (1)

rayo76, 30.04.2017 21:42 - *.nat.bolimow.net

Bardzo fajny mecz!W porównaniu z meczem z TSW który był póżniej ,niebo a ziemia.Tam flaki z olejem tu akcja non-stop.Nasi mimo gorszych warunków fizycznych,grając szybko ręką zdominowali zespół z Białegostoku.I chyba co było najfajniejsze to to że oba zespoły podziękowały kibicom po meczu bez wzajemnych animozji!.Brawo Legia! Mocno Legia!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!