HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 29 maja 2017 r. godz. 07:31

Kadeci: Legia 17-12 Pogoń Siedlce

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielę w Siedlcach kadeci Legii Warszawa pokonali miejscową Pogoń 17-12. Mecz był bardzo zacięty i odbywał się w prażącym słońcu. W pierwszej połowie dominowali miejscowi ale rzutem na taśmę Legia wyszła na prowadzenie 7-0. W drugiej połowie drużyny zdobyły po dwa przyłożenia i legioniści wyszli z tej potyczki zwycięsko.

przeczytaj więcej o: , , ,

Komentarze: (1)

Różyk, 29.05.2017 10:32 - *.82

Rzutem na taśmę 7-0 :D :D :D

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!