HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Rugby - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Rugby - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 20 grudnia 2017 r. godz. 14:43

Reorganizacja rozrgrywek rugby

Woytek, źródło: Legionisci.com

Polski Związek Rugby zdecydował o reorganizacji rozgrywek ligowych seniorów w Rugby 15 w sezonie 2018. Podczas posiedzenia zarządu podjęto uchwały powiększające Ekstraligę do 10 drużyn i utworzenie I ligi z zespołów, które w sezonie 2017 zajęły miejsca 1-6 w II lidze. Oznacza to, że legioniści w nowym sezonie zagrają w I lidze.

Rywalami Legii będą zespoły Arka Rumia, AZS AWF Warszawa, Rugby Ruda Śląska, Sparta Jarocin i Wataha Zielona Góra.

przeczytaj więcej o: , , , ,

Komentarze: (3)

Sikor, 21.12.2017 11:07 - *.home.aster.pl

Do Redakcji: Raczej Sparta Jarocin

Redakcja (LL!): oczywiście masz rację! :)

Warszawiak, 21.12.2017 11:31 - *.jmdi.pl

Mocno Legia !! macie pocisnąć AWF w tym sezonie !!

rayo76, 22.12.2017 14:24 - *.nat.bolimow.net

PZR raczej nie zdecydował a był zmuszony do reorganizacji rozgrywek.Pierwsza liga liczyła dwa zespoły:) i oba dołączyły do ekstraligi.Tym samym zespoły z 2 ligi automatycznie,, awansowały,, wyżej.Nie mniej trzymam mocno kciuki za chłopaków choć różnica pomiędzy zespołami z ekstraligi a zapleczem jeszcze b.wzrosła.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!