SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 15 lutego 2017 r. godz. 11:12

Słowiński: Cieszę się, że trener dał mi szansę

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Mateusz Słowiński: Trudno jednoznacznie ocenić to, co działo się na parkiecie. Na pewno jeszcze przed tie-breakiem, w poprzednich setach, gdyby nie kontrowersyjne decyzje, mogliśmy wyjść na prowadzenie i zakończyć ten mecz wygraną. W wyniku tych zawirowań w nasze szeregi zaczęła się wkradać nerwówka. Sędzia popełniał kolejne błędy, niestety na korzyść Metra i spotkanie skończyło się naszą porażką.

Przyznam szczerze, że ostatnimi czasy sędziowie podejmują coraz więcej błędnych decyzji, takich zauważalnie nieprawidłowych. Nie jest to zresztą pierwsze spotkanie, w którym nasz kapitan ogląda czerwoną kartkę [czerwona kartka nie wyklucza zawodnika z gry, jednak na korzyść przeciwnika dopisuje się jeden punkt – przyp. red.].
Uważam, że najlepiej wyszedł nam czwarty set. Powiedzieliśmy sobie przed nim, że jeśli nie teraz, to kiedy? Udało nam się wreszcie wejść na swój poziom gry siatkówki i zrobiliśmy to, co powinniśmy byli zrobić od początku pojedynku, czyli zacząć grać męską siatkówkę i nie wstrzymywać ręki, co, jak widać, bardzo się opłaciło.
Cieszę się, że trener dał mi szansę i że mogłem przebywać dłużej na parkiecie. Mogłem pomóc swojej drużynie, bo akurat wówczas, kiedy wszedłem na boisko, przegrywaliśmy. Warto podkreślić, że szkoleniowiec dokonał zmian nie tylko na mojej pozycji – na parkiecie pojawiło się też kilku innych kolegów. Myślę, że było to dla nas wszystkich bardzo pozytywne doświadczenie.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!