SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 1 października 2017 r. godz. 09:20

Kaczorowski: Zwycięstwo cieszy, ale nie styl gry

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Paweł Kaczorowski: Zwycięstwo cieszy, ale styl, w jakim je wywalczyliśmy, już niestety nie. Musimy jeszcze sporo popracować nad zgraniem zarówno z przodu, jak i z tyłu, a także na siatce. Na szczęście mamy na to czas. Teraz trafił nam się nieco słabszy przeciwnik, który pozwolił nam wygrać mimo naszej nieco słabszej postawy.
Z innym mogłoby być trudniej. Jestem jednak dobrej myśli i sądzę, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku.

W drugim secie spadła nam nieco koncentracja. Straciliśmy kilka punktów w końcówce i już nie zdołaliśmy dogonić drużyny z Halinowa, mimo że próbowaliśmy.
Pod wodzą nowego trenera gra nam się bardzo dobrze. Każdy szkoleniowiec wprowadza jakieś nowe rozwiązania taktyczne i myślę, że to, czego się teraz uczymy, zaprocentuje w dalszej części sezonu.
Dodam, że jestem pod sporym wrażeniem, ponieważ na nasze spotkanie przybyło więcej kibiców niż się spodziewałem. Mam nadzieję, że będzie ich przychodziło jeszcze więcej, zwłaszcza że w gorącej atmosferze gra nam się zdecydowanie lepiej. Zapraszamy wszystkich do uczęszczania na nasze mecze.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!