SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 14 października 2017 r. godz. 21:28

Siatkówka: Huragan Wołomin 3-2 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 4. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Huraganem Wołomin 2-3. Wyniki setów: 25-23, 23-25, 22-25, 25-21. W tie-breaku padł rezultat 18-16 dla Huraganu. Legioniści po czterech spotkaniach, mają na swoim koncie siedem punktów. Najbliższe spotkanie legioniści rozegrają na Mokotowie w sobotę, 21 października z MOS Wola. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Siatkówka.


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (3)

L, 14.10.2017 21:53 - *.67

Wszystko dobrze. Walczymy dalej. L!

bez, 15.10.2017 10:23 - *.dynamic.chello.pl

To jest jakaś katastrofa...
Ostatnio wszystkie sekcje PLECY

Czili czaj, 15.10.2017 21:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobra , poratowaliśmy naszego Huragana , bo mieli mało punktów , poratujemy jeszcze naszą Wolę - ale w innych meczach sezonu trzeba zbierać fule , komplety . Żeby nie było , że Białystok albo Olsztyn sobie awansują , a my zdziwieni . Nie jest najgorzej , ale trzeba od razu pójść na całość . Mocno i bez czajenia się . Tylko awans ! (L)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!