SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 29 grudnia 2017 r. godz. 08:45

Szewczyk: Z nieregularną grą daleko nie zajdziemy

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Musimy dokonać odpowiednich przemyśleń na nowy rok i od 2018 walczymy dalej, by dobić do czołówki ligowej tabeli. Próbujemy bowiem wejść na podium, ale cały czas czegoś nam brakuje. Życzylibyśmy sobie, żeby nasz cel, czyli awans, coraz bardziej się przybliżał, a nie oddalał, abyśmy byli lepiej zgrani, popełniali mniej błędów i tak po prostu, żeby obecny sezon zakończył się dla nas pozytywnie, abyśmy mogli się cieszyć i żebyśmy nie mieli do siebie żadnych pretensji – że mogliśmy coś zrobić lepiej, a tego nie zrobiliśmy - powiedział Kamil Szewczyk.

- Spotkanie z Augustowem było bardzo nierównym meczem w naszym wykonaniu, zresztą jak większość rozegranych pojedynków w obecnym sezonie. Koniecznie musimy uregulować naszą grę, bo inaczej daleko nie zajdziemy. Jeśli nasz cel stanowi awans, to z tak rozregulowaną grą na dłuższą metę nie uda nam się powalczyć. Mieliśmy nadzieję zdobyć trzy punkty, co więcej, sądziliśmy, że nie oddamy zespołowi UKS Centrum choćby jednego seta, wobec czego uzyskany zaledwie jeden punkt to nasza porażka. Odnośnie tie-breaków, to z jednej strony można się cieszyć, że na parkiecie jest walka, ale z drugiej to nie jest to, czego pragniemy.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!