Łukasz Dudzik
Krzysztof Zwierz
Sędzia główny Strzempek, Tkacz, Madeksza

Wygrali z liderem! Bepierszcz show

Legia Warszawa niespodziewanie wygrała 6-4 z dotychczasowym liderem tabeli, KTH Krynica. Legioniści po pierwszej tercji prowadzili 4-0. Druga część spotkania toczyła się pod dyktando gości, którzy wygrali 3-0. Trzecia tercja to koncertowa gra naszych zawodników, którzy walczyli do upadłego. To się opłaciło, bo wygrali 2-1 i cały mecz 6-4. Aż cztery bramki i jedną asystę zdobył Mateusz Bepierszcz.
O tym, jak dużo wysiłku włożyli nasi zawodnicy w mecz, świadczyć może chociażby fakt, że Damian Kran opuszczał lodowisko na kolanach.
W końcówce meczu trenerzy zespołu gości, aby zwiększyć szanse drużyny na zdobycie wyrównującej bramki, wycofali bramkarza i wstawili na lodowisko jeszcze jednego zawodnika z pola. To nie przyniosło efektu, bo legioniści wykorzystali okazję i dobili przeciwnika szóstą bramką.

Kolejne spotkania w Warszawie 8, 19, 20 i 26 listopada. Zapraszamy na Torwar!

strzały: 35-48
kary: 14-16