Qendrim Zyba, Josue, Ryoya Morishita - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zyba nie zostanie w Legii

Woytek, źródło: meczyki.pl

Qendrim Zyba został wypożyczony do Legii Warszawa z kosowskiego FC Ballkani na początku lutego. Do tej pory pomocnik pojawiał się na murawie zaledwie 4 razy, w tym raz w podstawowym składzie podczas pierwszego meczu z Molde FK. W sumie na murawie spędził tej wiosny 61 minut.Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl stołeczny klub nie zamierza korzystać z opcji wykupu Kosowianina i po sezonie opuści on stolicę Polski. Ponadto po sezonie kończy się wypożyczenie Gilowi Diasowi i z nim również nikt przy Łazienkowskiej nie wiąże przyszłości.

Coraz mniej prawdopodobne jest także pozostanie Josue. "Co prawda ma się jeszcze odbyć rozmowa dyrektora sportowego, Jacka Zielińskiego, z trenerem Goncalo Feio, który wyda swoją opinię w temacie, ale dziś szanse na pozostanie Josue oceniamy na 90 do 10. Może nawet mniej." - czytamy na meczyki.pl. Natomiast Roya Morishita ma być wykupiony z japońskiego Nagoyi Grampus.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.