Andrzej Paszkiewicz rzuca na kosz Polonii - fot. Bodziach

Koszykówka: Wygrana z Polonią w sparingu

Koszykarze Legii pokonali w pierwszym przedsezonowym sparingu II-ligową Polonię Warszawa 80-66. Legioniści mieli początkowo zmierzyć się z Pułaskim Warka, ale w związku z odwołaniem przyjazdu ekipy z Warki, w ostatniej chwili udało się na Bemowie zorganizować mecz z ligowym rywalem Legii.

Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Bodziacha

Nasz zespół tylko raz stracił prowadzenie, pod koniec trzeciej kwarty, kiedy poloniści wyszli na jednopunktowe prowadzenie.

W czwartej kwarcie legioniści nie pozostawili wątpliwości, który zespół dysponuje lepszym składem. I to pomimo faktu, że w naszym składzie zabrakło tego dnia Pawła Podobasa, Tomka Jaremkiewicza i Piotrka Nawrota. Kolejny sparing Legia zagra już w najbliższą niedzielę w Siedlcach. Spotkanie ze spadkowiczem z I ligi, SKK rozpocznie się o 15:30.

Legia Warszawa 80-66 Polonia Warszawa (18-16, 20-16, 18-25, 24-9)
Legia: Motel 15 (2), Bojko 11, Koźluk 11, Zapert 8, Cechniak 8, Piesio 7, Świderski 5 (1), Holnicki-Szulc 5, Adamski 3, Jaworski 2, Paszkiewicz 2.