Coroczny mecz koszykarze kontra kibice Legii - fot. Woytek

Koszykarze Legii 31-37 Kibice Legii

Po niedzielnym meczu Legii z Miastem Szkła Krosno, koszykarze Legii zagrali coroczny mecz z kibicami naszego klubu. Jak zwykle górą byli fani z Łazienkowskiej, którzy bez większych problemów odprawili z kwitkiem czwarty zespół I ligi 37-31 (21-14). Najlepiej wśród kibiców prezentował się najmłodszy uczestnik meczu, Kuba Grzeszczak.

Fotoreportaż z meczu - zdjęcia Woytka

Fotoreportaż z meczu - zdjęcia Kasi

Spotkania, tak jak przed rokiem trwało 2x10 minut, bez zatrzymywania zegara. Kibice naszego klubu już w pierwszych minutach osiągnęli przewagę, którą powiększali z minuty na minutę. Najlepiej na boisku prezentował się najmłodszy uczestnik spotkania, Kuba Grzeszczak, który był najlepszym strzelcem meczu. Przechwyty, zbiórki, rzuty z dystansu i skuteczne wejścia na kosz - tym wszystkim imponował młody legionista, grający w koszulce Legii z lat 90-tych, w której grał wówczas jego wujek, Marcin - również uczestniczący w meczu koszykarze kontra kibice.

Świetne spotkanie rozegrała także rozgrywająca drużyny kibiców - Kasia, która wprowadzała spokój w akcjach legionistów i dobrze prowadziła grę. Już do przerwy fani Legii prowadzili różnicą siedmiu punktów (21-14), a po zmianie stron kibice nadal kontrolowali wynik i spokojnie dowieźli wygraną do końca. Była to piąta wygrana kibiców Legii w piątym kolejnym meczu z koszykarzami naszego klubu. Kolejny mecz za rok.